+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Чернівці | (Чернівецька область) 1254++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Чернівці - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Чернівці без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Чернівці. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Чернівці вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Даруючи близькій людині квіти, ви віддаєте в її руки відбиток своїх найкращих емоцій, хвилювань. Обравши для подарунку квіткову композицію з теплими почуттями, ви багато скажете про свої наміри та справжні відчуття. До складання флористичної композиції потрібно підходити обережно та з натхненням, а доставка квітів Чернівці допоможе вам зробити правильний вибір. Наш інтернет-магазин квітів до кожного замовлення підходить вдумливо та з повною відповідальністю. Навіть найвибагливіші наші клієнти залишаються задоволені остаточним результатом і повторно замовляють послугу доставка подарунків, аби знову й знову заряджати позитивом та гарним настроєм коханих. Наш курєр не лише вчасно доставить подарунок близькій вам людині,але й вручить його з щирими й красивими побажаннями. Визначна подія надовго запамятається коханій людині, ставши приємним нагадуванням про вашу щирість. У вихорі важливих справ та зустрічей так важко знайти час для того, аби неквапливо походити по крамницях і підібрати достойний смаків вашої коханої людини подарунок. Ми вирішимо цю проблему! Замовляючи послугу доставка квітів в Чернівцях, ви гарантовано отримаєте найсвіжішу квіткову композицію в авторському виконанні та не будете марнувати час в пошуках оригінального і незабутнього квіткового подарунку. Якщо ви бажаєте залишити своє імя в таємниці, то доставка букетів в Чернівцях подарує вашій коханій людині обрану вами квіткову композицію анонімно, та не менш вражаюче, створюючи атмосферу загадковості та дива. В нашому магазині ви можете замовити свіжі квіти, серця з квітів, квіткові кошики, іграшки з квітів та багато іншого. Все, що вам потрібно зробити, аби замовити квіти по Чернівцях, – це зателефонувати нашому операторові і сказати, яким саме квітковим подарунком ви бажаєте порадувати близьку вам людину.

Доставку квітів Чернівці - (Чернівецька область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»